Hakkımızda

SambaPOS Restoranlar için geliştirdiğimiz, V2 ve V3 versiyonları Açık Kaynak Kodlu ve Dokunmatik Ekran destekli bir POS Programıdır.

2010 yılından bu yana geliştirdiğimiz projemizi, V4 versiyonunu ücretsiz olarak tüm dünyaya dağıtıyoruz. SambaPOS V2,V3 ve V4 versiyonlarını hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz.

SambaMarket.com sitesi SambaPOS V4 için geliştirdiğimiz Uygulama mağazası içinde satışa sunulmuş, modüllerinin satıldığı bir internet sitesidir.

Üctretsiz V4 versiyonumuzu www.sambapos.com adresinden indirdikten sonra, sambamarket.comüzerine Ücretsiz kayıt olarak modül satın alabilirsiniz

Aldığınız modülleri aktif etmek için, bilgisayarına kurduğunuz SambaPOS programı içinde yer alan SambaMarket butonuna tıklayarak sambamarket.com kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak satın aldığınız modülleri aktif edebilirsiniz.

SambaPOS ve SambaMarket’ten aldığınız veya ücretsiz aktive ettiğiniz tüm modüller için her türlü sorunuzda www.sambapos.org / forum.sambapos.com adresierinden destek alabilitsiniz.

SambaPOS Team