PRIVACY

SAMBAPOS YAZILIM A.Ş’ ye ait siteleri ziyaret eden ve yazılımlarımızı kullanan müşterilerimizin bilgi güvenliği SAMBAPOS YAZILIM A.Ş için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

SAMBAPOS YAZILIM A.Ş’ ye ait web sitelerini kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, yazılım, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitelerimizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz SAMBAPOS YAZILIM A.Ş tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişi veya kurumlara verilmeyecektir.

SAMBAPOS YAZILIM A.Ş’ ye ait yazılımların, web sitelerinin ve lisans aktivasyon ve bilgilendirme iletilerimizi e-posta ile size ulaştırıyoruz. Haber bültenlerimizi almayı talep ettiyseniz ve daha sonra vazgeçerseniz, bültenlerin altında bulunan bana bülten gönderme veya benzeri linklere tıklamanız bültenlerin artık size gönderilmemesi için yeterlidir.

SAMBAPOS YAZILIM A.Ş’ ye ait web sitelerinde farklı web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

SAMBAPOS YAZILIM A.Ş kendine ait tüm web sitelerinde yer alan tüm yazılım, ürün, servis, sayfaları, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.